فروشگاه اینترنتی اُشهَن دکوری، اکسسوری، تزیینی

Per  En

ست ظروف مسی

ست ظروف مسی

ست ظروف مسی

ست ظروف مسی

5/5

ست ظروف مسی

ست ظروف مسی

ست ظروف مسی

ست ظروف مسی

ست ظروف مسی

ست جام و تنگ مسی اُشهن یک ست ویژه است که از یک سینی، شش جام، و یک تُنگ تشکیل شده است. این کار، یک اثر فاخر هنری، یک زینت جذاب برای دکور خانه و یک انتخاب کاربردی برای پذیرایی از میهمانان خاص است که با توجه به طراحی و نقش و نگار سنتی ایرانی بر روی آن، فضایی اصیل به خانه‌ی شما می‌بخشد. این مجموعه، تلفیقی هنری از رنگ‌های آبی، قرمز، سبز و مسی است که ظرافت و زیبایی آن حتی از طریق عکس هم قابل مشاهده است.

 

رابطه‌ی مزه‌ی مایع و جنس ظرف

حتما تجربه کرده‌اید که نوشیدن دوغ در ظرف‌های سفالی حسی متفاوت با نوشیدن آن در ظرف‌های شیشه‌ای دارد. یا شاید دیده باشید که برخی افراد ترجیح می‌دهند نوشابه‌ی خود را در همان قوطی فلزی‌اش بنوشند. علت این امر آن است که جنس ظرفی که بر لب می‌گذارید بر حس و تجربه‌ی نوشیدن شما اثر می‌گذارد.

نوشیدن بسیاری نوشیدنی‌ها در شراب‌خوری مسی اُشهن حس بسیار خوبی به شما می‌بخشد. همچنین وقتی از جام مسی استفاده می‌کنید به دلیل انتقال حرارت بالای مس، خنکی بیشتری را در هنگام نوشیدن حس می‌کنید.

از دیگر مزایای این محصول، پوششی است از جنس عایق پلی‌استر. پلی‌استر یک عایق فوق‌العاده است که از تغییر دمای نوشیدنی داخل جام جلوگیری می‌کند. همچنین این عایق به خاطر مقاومت بالایی که در برابر مواد شیمیایی و اکسیژن دارد عمر محصول را بسیار افزایش می‌دهد و به خاطر استحکامش از خراب شدن ظرف جلوگیری می‌کند. همچنین بسیاری بر این باورند که مس خواص قوی ضد التهاب و ضد میکروبی دارد و می‌تواند از بروز بیماری‌ها جلوگیری کند و سموم را دفع کند.

فهرست مطالب

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

فروشگاه
علاقه مندی
حساب کاربری من
منو