فروشگاه اینترنتی اُشهَن دکوری، اکسسوری، تزیینی

Per  En

رویه بازگشت کالا

رویه بازگشت کالا

رویه بازگشت کالا

رویه بازگشت کالا

5/5

رویه بازگشت کالا

رویه بازگشت کالا

درباره اُشهَن _ سوزن دوزی هانُل

رویه بازگشت کالا

رویه بازگشت کالا

رویه بازگشت کالا

رویه‌های بازگرداندن کالا

  1. زمان تحویل محصول از مامور پست حتما چک بفرمایید که محصول داخل جعبه و جعبه مخدوش، شکسته و یا آسیب ندیده باشد. مخصوصا محصولات شکستنی( در صورتی که اطمینان حاصل کردید از شکستن محصول) همانجا محصول را تحویل نگرفته و صورتجلسه کرده و محصول را باز پس بفرستید، در صورتی که محصول را تحویل گرفته و رسید پستی را امضا کردید و به خانه بردید تمام مسئولیت محصول به عهده شما می باشد و هیچ شکایتی در مورد هر گونه آسیب پیگیری نخواهد شد.
  2. در صورتی که پس از خرید در مدت کوتاهی از خرید منصرف شده‌اید یا می‌خواهید محصول دیگری را خریداری کنید، کمتر از یک ساعت از طریق واتس آپ یا تلفن این امر با کد کالا اطلاع دهید.
  3. در صورتی که کالا سفارشی باشد و اختصاصی و به سفارش شما باشد، به دلیل اینکه مورد پسند دیگران نیست قابل باز پس گیری نیست، بنابراین در خرید محصول دقت بفرمایید.
  4. پس از دریافت کالا تصمیم به بازگرداندن کالا داشتید باید کالا سالم باشد. (یعنی مورد اول در نظر گرفته شود) با کارشناس خدمات پس از فروش فروشگاه اُشهن تماس حاصل بفرمایید با ذکر کد محصول این امر را اطلاع دهید.
  5. در صورتی که از محصول استفاده نشده باشد و هنگام بازگرداندن باید تمامی متعلقات (جعبه و کاتالوگ محصول و در صورت هدیه جانبی) برگردانده شود.
  6. در صورت رعایت شدن تمامی موارد بالا و تایید کارشناس فروش مبلغ شما ظرف 48 ساعت پس از رسیدن کالا به فروشگاه اُشهَن به شما بازگردانده خواهد شد.
  7. عکس محصول را باید برای دفتر تهران ارسال کند. (از همه قسمت‌های محصول)
  8. دلیل مرجوعی محصول را اعلام نماید.
  9. مسئولیت هر گونه آسیب دیدگی در حمل و نقل برای تعویض مجدد با خود مشتری است (در صورتی که قصد فقط تعویض محصول باشد و بخواهند با محصول دیگری تعویض شود) در زمان درخواست ذکر شود تعویض محصول.
  10. هزینه ارسال به عهده مشتری میباشد. با تیپاکس ارسال می گردد یا در صورت حجیم بودن با بابری (اگر با باربری ارسال گردد هر گونه آسیب به محصول به عهده مشتری می باشد و ما هیچ گونه مسئولیتی نداریم) و هزینه آن در مقصد بوسیله مشتری به تیپاکس پرداخت می شود.

فهرست مطالب

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

فروشگاه
علاقه مندی
حساب کاربری من
منو