مجله اُشهَن ارائه دهنده انواع موضوعات خواندنی _ مجله دکوراسیون داخلی _ مجله اکسسوری _ مجله هدیه _ مجله دکوراسیون منزل _ مجله دکوراتیو _ مجله مد _ مجله موفقیت

مجله اُشهَن ارائه دهنده انواع موضوعات خواندنی _ مجله دکوراسیون داخلی _ مجله اکسسوری _ مجله هدیه _ مجله دکوراسیون منزل _ مجله دکوراتیو _ مجله مد _ مجله موفقیت

فروشگاه اشهن _ فروشگاه گلدن هاوس

1. مکان تودرتو
علاوه بر این که نستر را دوست دارم چون او نستر است ، من دوست دارم که او یکی دیگر از اجاره کنندگان باشد و جایی را که دوست دارد دوست دارد. او یک خانه زیبا ایجاد کرده و عاشق سادگی است که من آن را دوست دارم. راه حل او برای صفحه پشتی آشپزخانه یک اجاره کننده بسیار درخشان است … و بله ، شامل چسب حرارتی نیز می باشد. 🙂

2. کتب نامه ای
کوین و لیلا چنان خلاقیت پرشوری برای زندگی و طراحی خانه دارند که در هنگام مرور وبلاگشان ، نمی توان تب کرد. آنها یک صاحب سبک متخصص هستند و من عاشق این هستم که چگونه هر پروژه ای را با شور و حال خاصی تزریق می کنند. استفاده از قطعات قدیمی و منحصر به فرد در دکوراسیون منزل شما روشی خارق العاده برای شخصیت پردازی است.

3. کاملاً بی نقص
اگر یک تکه مبلمان دارید که برای یک لایه رنگ التماس می کند ، اما کاملاً مطمئن نیستید که از کجا شروع کنید ، بگذارید به شما بگویم … دوست من Shaunna می تواند شما را قلاب کند. او به من الهام می کند که یک برس نقاشی بردارم و فقط به دنبالش بروم. خواندن وبلاگ او به من القا می کند که بهتر باشم … یک مادر بهتر ، یک دکوراتور بهتر و یک نقاش ترسناک تر.

4. دختر مرکزی
هر بار که بر روی وبلاگ Kate کلیک می کنم ، می دانم که از آب نبات چشم زیبا الهام خواهم گرفت. کیت دارای سلیقه ای بی عیب و نقص و سبکی پر زرق و برق و در عین حال کاربردی است. او مبلمان زرق و برق دار از بعیدترین قطعات ، صنایع دستی بی نظیر ، پروژه های تزئین روزمره که هرکسی می تواند انجام دهد و او هم می تواند آشپزی ایجاد کند!

5. THRIFTY DECOR CHICK
وبلاگ Sarah’s یکی از اولین وبلاگ های خانگی / diy است که من همیشه خوانده ام. نیازی به گفتن نیست ، من مجذوب این بودم که چگونه او همه چیز را با بودجه درست می کند. خانه سارا در طول سالها تکامل یافته است و هنوز هم در حال تکامل است. من عاشق تماشای روند کار هستم! من کاملاً مطمئن هستم که هنگام خواندن وبلاگ سارا مجذوب استفاده از رنگ اسپری شده ام. 🙂

6. لیلی عزیز
این وبلاگ برای من جدیدتر است ، اما من عاشق پروژه ها و عکسهای زیبا هستم. من همیشه هنگام بررسی برنامه های آموزشی {بسیاری از آنها دوستانه اجاره ای هستند} و تور خانه من الهام می گیرم. یک لیوان چای شیرین بخورید ، با رایانه خود بنشینید و مدتی در تور خانه مشغول خواهید شد!

7. طراحی تپه FIELDSTONE
از کجا آغاز کنم؟ من Darlene ، طراح ، پشت صحنه Fieldstone Hill Design را دوست دارم. او علاوه بر اینکه شیرین ترین فردی است که تاکنون ملاقات کرده اید ، از زیبایی دکوراسیون منزل نیز آراسته است. او نمونه کارهای خارق العاده ای دارد که پر از الهام است و پست های “ditto” او مورد علاقه من است. دارلین اتاقهای زرق و برق دار را ذره ذره از هم جدا می کند و نشان می دهد که چگونه می توانید عناصر را بگیرید و آنها را در خانه خود کار دهید.

8. دکوراسیون شیک!
دوست من امیلی جوجه دکور است. من تا زمانی که به خاطر می آورم وبلاگ او را خوانده ام … راهی که قبل از اینکه دوست صمیمی باشیم. من عاشق روشی هستم که او به مرور زمان خانه اش را دگرگون کرده است. ذره ذره امیلی قطعاتی را که دوست دارد به خانه خود اضافه می کند. ببینید چه چیزی را از یک کشوی ساده خلق کرده است. او مانتو ندارد ، اما یک لجن سفالین سفارشی را که به عنوان مانتو تزئین می کند ، دوست دارد!

9. EMILY A. CLARK
مدتی است که وبلاگ امیلی را می خوانم و الهام تزئینی را که او به اشتراک می گذارد دوست دارم. خانه او با الگوهای گرافیکی ، رنگ های نمایشی و کارهای هنری خیره کننده {بخوانید: نقاشی های فرزندانش}. او پروژه های ساده DIY و عکس های جالب قبل و بعد از فضای مشتری را به اشتراک می گذارد.

10. عشق به خانه جوان
من می توانم ساعت ها در عشق جوان یانگ گم شوم. جان و شری افراد DIY مشتاق هستند که با انرژی ، خلاقیت بی پایان و راه حل های تزئین خانه من را متحیر می کنند. P.S. و من فقط عاشق خواندن وبلاگ آنها هستم زیرا آنها باعث خنده من می شوند!