فروشگاه اینترنتی اُشهَن دکوری، اکسسوری، تزیینی

Per  En

کیف چرم زنانه‌ ی دست‌دوز اُشهن یک اکسسوری زنانه

کیف چرم زنانه‌ ی دست‌دوز اُشهن یک اکسسوری زنانه

کیف چرم زنانه‌ ی دست‌دوز اُشهن یک اکسسوری زنانه

کیف چرم زنانه‌ ی دست‌دوز اُشهن یک اکسسوری زنانه

5/5

کیف چرم زنانه‌ ی دست‌دوز اُشهن یک اکسسوری زنانه

کیف چرم زنانه‌ ی دست‌دوز اُشهن یک اکسسوری زنانه

کیف چرم زنانه‌ ی دست‌دوز اُشهن یک اکسسوری زنانه

کیف چرم زنانه‌ ی دست‌دوز اُشهن یک اکسسوری زنانه

کیف چرم زنانه‌ ی دست‌دوز اُشهن یک اکسسوری زنانه

کیف چرم زنانه‌ ی دست‌دوز اُشهن یک اکسسوری زنانه‌ ی بسیار شیک است که از چرم طبیعی و باکیفیت ساخته می‌شود. چرم بودن و دست‌دوز بودن این کیف، جذابیت آن را دو چندان می‌کند. این کیف‌ها طرح‌ها و رنگ‌های متنوعی دارند که سلیقه‌ی هر زن خوش‌تیپی را پوشش می‌دهد.

کیف چرم دست‌دوز در دنیای مُد، طرفداران بسیاری دارد که علت آن یک ویژگی خاص این نوع کیف است و آن اینکه آن را می‌توان با انواع پوشش‌ها از جمله اسپرت، کژوال و رسمی و در مناسبت‌های متنوع استفاده کرد. این کیف‌ها انواع و ابعاد مختلفی دارند از جمله دوشی، دستی، کیف پول، کوله و … . دانشجویان از مشتریان اصلی کوله‌های چرمی طرح‌دار هستند که گاهی کیف پولشان را هم با طرح روی کوله‌ی خود ست می‌کنند.

کفش، کیف پول و کوله‌ی چرمی خود را با هم ست کنید

 اساسا ست کردن محصولات چرمی با یکدیگر کار آسانی است و جلوه‌ی شکوه‌مندی به ظاهر فرد می‌دهد. حتی می‌توانید کفش، کیف پول و کوله‌ی چرمی خود را با هم ست کنید.

در نگاه اول ممکن است کیف و کوله‌ای که از چرم طبیعی و به طور دست‌دوز تهیه شده است، برای کسی که بودجه‌ی محدودی برای این خرید در نظر گرفته، انتخابی اقتصادی به نظر نیاید، اما با توجه به این که کیف چرم زنانه‌ی دست‌دوز اُشهن، ماندگاری بالایی دارد و حتی ظاهر آن می‌تواند سال‌ها بدون تغییر رنگ و حالت بماند، اتفاقا این خرید بسیار اقتصادی و به‌صرفه خواهد بود.

 

کیف چرم زنانه‌ ی دست‌دوز

 اگر می‌خواهید، ضمن این که از یک برند معتبر استفاده می‌کنید، خریدی انجام دهید که در آن تقریبا تمام هزینه‌ی پرداختی شما صرف تهیه‌ی چرم باکیفیت عالی و هنر دست استادان چرم‌دوز می‌شود، محصول کیف چرم زنانه‌ ی دست‌دوز، انتخاب درستی خواهد بود. هنگامی که پیش از خروج از خانه، کیف یا کوله‌ی چرم طبیعی اَشهن خود را به دست گرفته یا بر دوش می‌اندازید و تیپ خود را در آینه بررسی می‌کنید، از انتخاب هوشمندانه‌ی خود بسیار خرسند و راضی خواهید بود.

محصولات چرم اُشهن

محصولات چرم اُشهن از جمله محصولات هنری و با ارزش به حساب می‌آیند ولی در این میان، چرم دست‌دوز ارزش هنری بسیار بالاتری دارد. برتری چرم دست‌دوز فقط به این خاطر نیست که هنرِ دست استادان چرم‌دوز در جامعه بسیار مورد توجه است، بلکه جالب است که بدانید از نظر دوام و کیفیت نیز محصولات چرمی دست‌ساز اُشهن از محصولات کارخانه‌ای برتر هستند.

یکی از دلایل این امر آن است که کارخانه‌ها برای این که بتوانند طیف وسیعی از مشتریان را با هر بودجه‌ای به دست بیاورند، از طیفی از انواع چرم با کیفیت‌های متفاوت استفاده می‌کنند اما زمانی که یک استاد چرم‌دوز می‌خواهد ساعت‌های طولانی بر روی تکه‌ای چرم کار کند و آنرا به یک کار هنری تبدیل کند، فقط از باکیفیت‌ترین چرم استفاده می‌کند.

محصولات اَشهن

محصولات اَشهن حاصل تلفیق کار استادان هنرمند با چرم طبیعی باکیفیت هستند. چرم طبیعی، انعطاف‌پذیری بالایی دارد، خشک و شکننده نیست و شما سال‌ها صاحب آن هستید. درست است که چرم طبیعی از چرم مصنوعی گران‌تر است ولی به قول انگلیسی‌ها، ما آنقدر پولدار نیستیم که جنس ارزان بخریم.

این محصولات شامل کیف زنانه، کیف مردانه، قاب موبایل، ست کیف جیبی، جاکلیدی و محصولات دیگر می‌شوند که به طرح‌های زینتی و شکیل آراسته شده‌اند، محصولاتی که به جرأت می‌توان گفت هرگز از مد نخواهند افتاد زیرا چرم و خصوصا محصولات چرمی دست‌دوز، جایگاه خاصی در صنعت مُد دارند. مُدها می‌آیند و می‌روند و محصولات مختلف مُد روز می‌شوند و از مد می‌افتند اما چرم دهه‌های متمادی است که از دنیای مُد فاصله نگرفته است.

زیبایی، دوام، شکیل بودن، انطعاف‌پذیری، بوی مسحورکننده‌ی چرم و پرستیژ اجتماعی که محصولات چرم با خود به همراه می‌آورند از جمله دلایلی هستند که محصولات چرم را تا این حد به انتخاب بازیگران و سایر افراد معروف تبدیل کرده است. همین دلایل، یک محصول چرم اُشهن را به انتخابی ویژه و با ارزش به عنوان هدیه تبدیل می‌کنند.

فهرست مطالب

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

فروشگاه
علاقه مندی
حساب کاربری من
منو