فروشگاه اینترنتی اُشهَن دکوری، اکسسوری، تزیینی

Per  En

کیف چرم مردانه

کیف چرم مردانه

کیف چرم مردانه

کیف چرم مردانه

5/5

کیف چرم مردانه

کیف چرم مردانه

کیف چرم مردانه

کیف چرم مردانه

کیف چرم مردانه

چرا کیف چرم مردانه اُشهن؟ شنیده‌اید که می‌گویند، ظاهر مردان را از روی کفش و ساعت آنان قضاوت می‌کنند؟ خب حتما کیف مردان را هم به این فهرست اضافه کنید. میزان کیفیت کالایی که به دست می‌گیرد و شکل و طرح و فاخر بودن آن بر ظاهر شما و نگاه افراد اثر می‌گذارد. یک کیف چرمی باکیفیت، جلوه‌ی بسیار متفاوتی از یک کیف معمولی به شما می‌دهد.

اما علاوه بر کیفیت و جنس کیف، نوع کیفی که انتخاب می‌کنید هم بر قضاوت دیگران در مورد جایگاه اجتماعی شما تأثیر بالایی دارد. در نظر بگیرید که در یک جمع با کوله‌پشتی، کیف سامسونیت یا یک کیف دستی کمتر رسمی وارد شوید. روشن است که احساس متفاوتی در مورد شخصیت، شغل و موقعیت اجتماعی شما منتقل می‌شود.

 

کیفِ امروز کدام است؟

البته همه‌ی این کیف‌ها در جای خود می‌توانند انتخاب‌های مناسبی باشند: یک کوله‌پشتی چرمی می‌تواند جلوه‌ای شکیل و در عین حال خودمانی و صمیمی و راحت به شما بدهد در حالی که یک کیف دستی چرم رسمی اُشهن می‌تواند به شما جلوه‌ی یک فرد منظم و با جایگاه اجتماعی بالا بدهد.

به خاطر اهمیت کیف و بار معنایی که به همراه دارد، افرادی که به شیوه‌ی ظاهر شدنشان در موقعیت‌های مختلف اجتماعی اهمیت بالایی می‌دهند، دو یا چند کیف متفاوت دارند و بسته به مناسبت، یا نوع جایی که می‌روند از آنها استفاده می‌کنند. تا اینجا به کیفیت و شکیل بودن طرح و ظاهر کیف و همچنین به نوع و سبک آن و ارتباط آن با موقعیت و مناسبت اشاره کردیم، اما نباید فراموش کنیم که همیشه راحتی خود شما در اولویت اول است.

کیفی که می‌خرید از چند ماه تا چند سال همراه شماست پس ارزش آنرا دارد که کمی برای آن بیشتر هزینه کنید و در ضمن، مقداری وقت صرف کنید تا چیزی بخرید که واقعا نیاز شما را برآورده می‌کند. مثلا اگر لپتاپ به همراه می‌برید، کیف یا کوله‌ی شما بهتر است یک ضربه‌گیر یا جای مخصوص لپ‌تاپ داشته باشد. اگر معمولا کتاب، کاغذ و اسناد به همراه دارید بهتر است کیفیتان جایی تخت برای کاغذ و کتاب داشته باشد.

اگر عادت دارید چندین نوع وسیله‌ی مختلف از قبیل خودکار و قلم، وسایل الکترونیک، وسایل بهداشتی، قرص و دارو، و غیره به همراه ببرید و می‌خواهید این‌ها را منظم بچینید تا وقتتان کمتر صرف گشتن به دنبال آنها شود، بهتر است کیف چرم مردانه اُشهن انتخاب کنید که چندین جا و زیپ مختلف دارد. مجموعه‌ی محصولاتی که در این سایت به شما عرضه می‌شود، این امکان را به شما می‌دهد که متناسب با سلیقه و سبک کار مورد نیازتان، جنس با کیفیت عالی انتخاب کنید.

منبع:

برند های چرم

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

فروشگاه
علاقه مندی
حساب کاربری من
منو