فروشگاه اینترنتی اُشهَن دکوری، اکسسوری، تزیینی

Per  En

دکمه سردست اشهن

دکمه سردست اشهن

دکمه سردست اشهن

دکمه سردست اشهن

5/5

دکمه سردست اشهن

دکمه سردست اشهن

دکمه سردست سه کنج 9703BT46 _ تیپ‌های لباس رسمی _ دکمه سردست اشهن

دکمه سردست اشهن

دکمه سردست اشهن

دکمه سردست اشهن

دکمه سردست یا دکمه سرآستین از لوازم تزئینی لوکس است که جلوه‌ی خاصی به پوشش شما می‌دهد. این وسیله یک بست کوچک به شکل دکمه است که بر روی مچ دست شما، به آستین پیراهن وصل می‌شود.

دکمه سردست انواع مختلفی دارد که از فلز، شیشه، سنگ، چرم یا جواهر ساخته می‌شود و گاهی به وسیله‌ی قطعات تراش‌خورده‌ای از عقیق، الماس و زمرد تزیین می‌شود. بسته به سلیقه‌ی خود می‌توانید دکمه سردست به اشکال مختلف از جمله مربع، مستطیل، بیضی و دایره انتخاب کنید. این ابزار زینتی را هم مردان و هم زنان استفاده می‌کنند و برخلاف آنچه برخی تصور می‌کنند، دکمه سردست مخصوص شب عروسی نیست و در انواع مراسم و با انواع تیپ‌های لباس رسمی و غیررسمی به کار می‌رود.

البته استفاده از دکمه سردست با لباس‌های کلاسیک رایج‌تر است. این وسیله که امروز در بین گروه‌های مختلف مردم رواج دارد، قرن‌ها در اروپا مخصوص طبقه‌ی اشراف و ثروتمندان بوده است.

هنگامی که با پوششی که به دکمه سردست آراسته شده وارد میهمانی، مجلس یا جلسه می‌شوید، این پیام را به جمع می‌رسانید که فردی هستید که به جزئیات پوشش خود اهمیت می‌دهد و هرچه طرف مقابل شما، دقت و سلیقه‌ی بالاتری داشته باشد،

بیشتر تحت تأثیر این دقت نظر و شیک‌پوشی شما می‌شود. از این رو، انتخاب دکمه سردست به عنوان هدیه به یک فردِ مورد احترام یا عزیز، انتخابی متمایز و هوشمندانه است و سلیقه‌ی بالای شما و نگاه مثبت شما به تیپ و ظاهر فرد مقابل را نشان می‌دهد.

دکمه سردست اشهن _ دکمه سردست اشهن _ دکمه سردست اشهن

فهرست مطالب

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

فروشگاه
علاقه مندی
حساب کاربری من
منو